Skip to content
Loading
ZiM
INDEX
My month
Prices
Baskets
Data
Ask
My month
Prices
Baskets
Data
Ask
Products & prices
Search
Everything
Staples & bread
Meat & chicken
Tinned & dried
Dairy & eggs
Fruit & vegetables
Cooking & spreads
Drinks
Cleaning
Bathroom & personal
Around the house
Other
MIAMI TOMATOES CHOPPED&PEELED
410 g · US$4.27/kg
US$1.75
One shop · today
Add
MIAMI TOMATOES INDIAN STYLE
410 g · US$4.76/kg
US$1.95
One shop · today
Add
MIAMI TOMATOES ITALIAN STYLE
410 g · US$4.76/kg
US$1.95
One shop · today
Add
Tomatoes
1 kg
US$1.07
US$0.95 – US$1.19
2 shops · today
Add
Tomatoes
sandak, 30 kg · US$0.17/kg
US$5.00
One shop · today
Add
TOMATOES CHERRY
250 g · US$12.60/kg
US$3.15
One shop · today
Add
TOMATOES CHERRY
500 g · US$6.40/kg
US$3.20
One shop · today
Add
TOMATOES PNT
500 g · US$2.00/kg
US$1.00
One shop · today
Add
TOMATOES PNT
1 kg
US$1.79
One shop · today
Add
VINE CANNED CHOPPED TOMATOES
410 g · US$4.51/kg
US$1.85
One shop · today
Add
Know a different price?
Add a price
Products & prices · ZiMINDEX