Loading

Products & prices

Your basket · 2 items

A month, 2 people

Empty it
  • STELLA TEA LEAVES6 × 62.5 g a month · US$0.60 a pack
    US$3.60
  • STELLA TEA LEAVES2 × 250 g a month · US$2.00 a pack
    US$4.00
A month of this

US$7.60

Put it in a budget
STELLA TEA LEAVES62.5 g · US$9.60/kg
US$0.60
One shop · todayIn your basket
STELLA TEA LEAVES125 g · US$9.20/kg
US$1.15
One shop · todayAdd
STELLA TEA LEAVES250 g · US$8.00/kg
US$2.00
One shop · todayIn your basket
STELLA TEA LEAVES500 g · US$8.00/kg
US$4.00
One shop · todayAdd

Know a different price?

Add a price
Products & prices · ZiMINDEX