Loading

Products & prices

Your basket · 1 item

A month, 2 people

Empty it
  • JASBRO FOODS SOYA CHUNKS8 × 250 g a month · US$0.85 a pack
    US$6.80
A month of this

US$6.80

Put it in a budget
JASBRO FOODS SOYA CHUNKS100 g · US$4.00/kg
US$0.40
One shop · todayAdd
JASBRO FOODS SOYA CHUNKS250 g · US$3.40/kg
US$0.85
One shop · todayIn your basket
JASBRO FOODS SOYA CHUNKS500 g · US$3.60/kg
US$1.80
One shop · todayAdd

Know a different price?

Add a price
Products & prices · ZiMINDEX