Skip to content
Loading
ZiM
INDEX
My month
Prices
Baskets
Data
Ask
My month
Prices
Baskets
Data
Ask
Products & prices
Search
Everything
Staples & bread
Meat & chicken
Tinned & dried
Dairy & eggs
Fruit & vegetables
Cooking & spreads
Drinks
Cleaning
Bathroom & personal
Around the house
Other
Your basket · 1 item
A month, 2 people
Empty it
CHIBATAURA ROLLER MEAL
1 × 20 kg a month · US$11.65 a pack
US$11.65
A month of this
US$11.65
Put it in a budget
CHIBATAURA ROLLER MEAL
5 kg · US$0.60/kg
US$3.00
One shop · today
Add
CHIBATAURA ROLLER MEAL
10 kg · US$0.57/kg
US$5.65
One shop · today
Add
CHIBATAURA ROLLER MEAL
20 kg · US$0.58/kg
US$11.65
One shop · today
In your basket
Know a different price?
Add a price
Products & prices · ZiMINDEX