Loading

Products & prices

Your basket · 1 item

A month, 2 people

Empty it
  • JASBRO FOODS SOYA CHUNKS4 × 500 g a month · US$1.80 a pack
    US$7.20
A month of this

US$7.20

Put it in a budget
JASBRO FOODS SOYA CHUNKS100 g · US$4.00/kg
US$0.40
One shop · todayAdd
JASBRO FOODS SOYA CHUNKS250 g · US$3.40/kg
US$0.85
One shop · todayAdd
JASBRO FOODS SOYA CHUNKS500 g · US$3.60/kg
US$1.80
One shop · todayIn your basket

Know a different price?

Add a price
Products & prices · ZiMINDEX