Skip to content
Loading
ZiM
INDEX
My month
Prices
Baskets
Data
Ask
My month
Prices
Baskets
Data
Ask
Products & prices
Search
Everything
Staples & bread
Meat & chicken
Tinned & dried
Dairy & eggs
Fruit & vegetables
Cooking & spreads
Drinks
Cleaning
Bathroom & personal
Around the house
Other
Your basket · 1 item
A month, 2 people
Empty it
STELLA TEA LEAVES
6 × 62.5 g a month · US$0.60 a pack
US$3.60
A month of this
US$3.60
Put it in a budget
STELLA TEA LEAVES
62.5 g · US$9.60/kg
US$0.60
One shop · today
In your basket
STELLA TEA LEAVES
125 g · US$9.20/kg
US$1.15
One shop · today
Add
STELLA TEA LEAVES
250 g · US$8.00/kg
US$2.00
One shop · today
Add
STELLA TEA LEAVES
500 g · US$8.00/kg
US$4.00
One shop · today
Add
Know a different price?
Add a price
Products & prices · ZiMINDEX