Skip to content
Loading
ZiM
INDEX
My month
Prices
Baskets
Data
Ask
My month
Prices
Baskets
Data
Ask
Food
Add what you buy
RED SEAL ROLLER MEAL
2 kg · US$0.68/kg
US$1.35
AMANDLA ROLLER MEAL
5 kg · US$0.60/kg
US$3.00
CHIBATAURA ROLLER MEAL
5 kg · US$0.60/kg
US$3.00
ROIL COOKING OIL
2 L · US$1.74/L
US$3.48
RAHA COOKING OIL
2 L · US$1.77/L
US$3.54
D LITE COOKING OIL
375 ml · US$1.60/L
US$0.60
Huletts Brown Sugar
2 kg · US$1.45/kg
US$2.90
HULETTS SUNSWEET BROWN SUGAR
1 kg
US$1.50
HULETTS BROWN SUGAR
10 × 2 kg · US$1.28/kg
US$25.50
Gold Star White Sugar
2 kg · US$1.48/kg
US$2.95
GOLDSTAR WHT SUG
2 kg · US$1.48/kg
US$2.95
JASBRO PEARL RICE
5 kg · US$1.18/kg
US$5.90
GOLD P BOILED RICE
2 kg · US$0.97/kg
US$1.93
Ideal Long Grain White Rice
2 kg · US$1.03/kg
US$2.05
DAWAAT SUPER BASMATI RICE
5 kg · US$0.60/kg
US$3.00
MEGA BASMATI RICE
2 kg · US$2.78/kg
US$5.55
TOP CHEF BASMATI RICE
2 kg · US$2.78/kg
US$5.55
RED SEAL SELF RAISING FLOUR
5 kg · US$0.040/kg
US$0.20
BLUE RIBBON S/R FLOUR
2 kg · US$0.98/kg
US$1.95
SUNRISE SELF RAISING FLOUR
2 kg · US$0.98/kg
US$1.95
TRIGZ SEA SALT
28 g · US$3.57/kg
US$0.10
AMBROSIA FINE SALT
500 g · US$0.50/kg
US$0.25
TRIGZ SEA SALT
85 g · US$2.94/kg
US$0.25
THREE LEAVES TEA LOOSE
50 g · US$9.00/kg
US$0.45
SILVER LEAF TEA
62.5 g · US$8.00/kg
US$0.50
CREST VALUE TEA
75 g · US$7.33/kg
US$0.55
Meso Sugar Beans
500 g · US$2.20/kg
US$1.10
MEGA SUGAR BEANS
500 g · US$2.50/kg
US$1.25
DISTINCT BRANDS SUGAR BEANS
500 g · US$2.60/kg
US$1.30
JASBRO FOODS SOYA CHUNKS
100 g · US$4.00/kg
US$0.40
CHICO SOYA CHUNKS
250 g · US$3.40/kg
US$0.85
JASBRO FOODS SOYA CHUNKS
250 g · US$3.40/kg
US$0.85
Cabbage
head
US$0.85
CABBAGE EACH LARGE
US$1.30
Tomatoes
1 kg
US$1.07
ZAP NAX TOMATO
100 g · US$4.50/kg
US$0.45
FRITOS TOMATO
25 g · US$20.00/kg
US$0.50
CHIPSY CARIB ONION & BALS VINEG
30 g · US$13.33/kg
US$0.40
MEGA SNAX SAVOURY ONION R B
100 g · US$4.00/kg
US$0.40
LAYS CARIBBEAN ONION BALSAMIC
23 g · US$21.74/kg
US$0.50
POTATOES-
1 kg
US$0.85
WASHED POTATOES
1 kg
US$2.10
Small Potatoes
pocket, 15 kg · US$0.27/kg
US$4.00
POWER MAX GREEN BAR
1 kg
US$1.25
PERFECTION BAR SOAP WRAPPED
1 kg
US$1.40
Zimbrite Laundry Bar Soap Wrapped
1 kg
US$1.50
BOOM WASHING POWDER
150 g · US$3.33/kg
US$0.50
BOOM W/POWDER FLORAL FUSION
500 g · US$2.90/kg
US$1.45
Show more
Done
Your month · ZiMINDEX